Hieronder staan de verschillende contactgegevens van ons kantoor :

Bezoekadres:
Voorste Wei 77
3844 JW  HARDERWIJK

Postadres:
Postbus 59
3840 AB  HARDERWIJK

Telefoonnummer:
0341-418868

E-mail (algemeen):
info@schuttefinancieeladvies.nl

IBAN nummer:
NL83 ABNA 0463 7251 23

KvK nummer:
67741037

AFM Vergunningsnummer:
12044810

Kifid Aansluitnummer:
300.016717

BTW nummer:
85716597B01


Mocht u één van onze medewerkers rechtstreeks willen mailen dan kan dat. Hiervoor kunt u gebruik maken van de volgende e-mail adressen :

De heer J. (Jan) Schutte jan@schuttefinancieeladvies.nl
Mevrouw J. (Joke) Schutte joke@schuttefinancieeladvies.nl
De heer J.M.H. (Marc) Lancee marc@schuttefinancieeladvies.nl
Mevrouw G. (Gerda) Dooijeweerd gerda@schuttefinancieeladvies.nl
De heer R. (Rik) Schutte rik@schuttefinancieeladvies.nl
Mevrouw L.S. (Lesley) Jansen lesley@schuttefinancieeladvies.nl

 

Uiteraard bent u van ook welkom bij ons op kantoor. Ons kantoor is geopend op de volgende tijden :

Maandag van 08.30 tot 17.30
Dinsdag van 08.30 tot 17.30
Woensdag van 08.30 tot 17.30
Donderdag van 08.30 tot 17.30
Vrijdag van 08.30 tot 17.30
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

U kunt ook gebruik maken van het contactformulier :